Torre Bellesguard
Other
Barcelona
— Barcelona
Próximos eventos
Torre Bellesguard — septiembre 2026
04 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
10 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
12 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
19 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
20 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
22 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
25 septiembre 2026
Obra col·lectiva de trencadís
15:00
Visitas y charlas
Torre Bellesguard — octubre 2026
30 octubre 2026
Verdaguer i Gaudí. Visita guiada a la Torre Bellesguard i Vil·la Joana
10:30
Visitas y charlas
31 octubre 2026
Espais de poder. Visita guiada a la Torre Bellesguard i el Monestir de Pedralbes
13:00
Visitas y charlas
Torre Bellesguard — noviembre 2026
27 noviembre 2026
Verdaguer i Gaudí. Visita guiada a la Torre Bellesguard i Vil·la Joana
10:30
Visitas y charlas